Bakım & Servis

Asansörlerinize yapılan aylık bakımlarda gerekli yağ değişimleri yapılır. Daha önemlisi asansörünüzün mekanik ve elektronik aksamı kontrol edilir. Arızaya neden olabilecek aşınma, yıpranma vb. sorunlar müşteriye iletilir. Asansörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar. Ferka Asansör tecrübeli bakım ekipleri ile asansörlerinizin bakımını yapar sizlere güvenle kullanmak kalır.

Bakım & Servis

Ferka Asansör montaj aşamalarındaki asansörleri iş ve asansör güvenliği talimatlarına uygun şekilde projelendirdiği montajları gerçekleştirir. Montajını gerçekleştirdiği asansörlerin standartlar çerçevesinde 3 yıl boyunca garantisini sağlamaktadır. Montaj işlemi tamamlanan asansörler, firma bünyemizde görev alan son kontrol mühendisleri tarafından detaylıca incelenmektedir. Bizim için en önemli konu güvenliktir F

Detay

Mevcut asansörlerin zaman içerisindeki kullanımına bağlı olarak gerçekleşen yıpranma ve tahribatın Belediyenin yetkilendirdiği Bağımsız A tipi Muayene kuruluşu muayene elemanları tarafından kontrol edilmesi yetkili firma tarafından aksaklıkların giderilmesi binalardaki asansörleri çok daha güvenli kılmaktadır. Belli bir zaman sonra asansörün çalışma performansının da düşmesi sebebiyle revizyon kaçınılmaz olmaktadı

Detay

Asansörlerinize yapılan aylık bakımlarda gerekli yağ değişimleri yapılır. Daha önemlisi asansörünüzün mekanik ve elektronik aksamı kontrol edilir. Arızaya neden olabilecek aşınma, yıpranma vb. sorunlar müşteriye iletilir. Asansörlerinizi güven içinde kullanabilmek için periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız. Bu bakımlar asansörlerinizin ve çevre birimlerinin daha uzun süre ve sağlıklı kullanılmasını sağlar.

Detay

Standartların dışında asansör ihtiyaçlarınızda size özel çözüm ve projeler üreterek ihtiyacınız olan asansörü sorunsuz ve teknik şartlara uygun olarak kullanımınıza sunmak için gerekli bilgi birikimi ve iş gücüne sahibiz.

Detay