Revizyon

Revizyon

Ferka Asansör Montajları Sürekli gelişen teknoloji zamanında takip eden şirketimiz, montaj aşamalarındaki asansörleri iş ve asansör güvenliği talimatlarına uygun şekilde projelendirdiği montajları gerçekleştirir.


Montaj

Montaj etkinliği, zamandan tasarruf sağlayan, güvenli, esnek ve çoğu durumda vinç kullanımı gerektirmeyen iskelesiz montaj sayesinde garanti edilmektedir. Bu yöntem ayrıca kuyunun içinde çalışıldığı için diğer taşeronların işleri ile kesişme olasılığını minimuma indirmekte dolayısıyla herhangi bir engellemeye sebep olmamaktadır.

· İskelesiz montaj
· Diğer taşeronlar ile minimum çakışma
· Kuyu aydınlatması ve kuyu dibi soketi dahil
· Konvansiyonel asansörler ile karşılaştırıldığında kuyu üstünü etkileyen artan bir yük bulunmaması
· Azaltılmış güç kaynağı gereksinimi
Tüm işlemler zamandan tasarruf ve inşaat maliyetlerini azaltacak şekilde asansörü projenin kritik rotasının dışında bırakacak tarzda tasarlanmıştır. Etkili bir proje yönetimi Ferka Asansör'ün taahhüdüdür. Bir proje süpervizörü tüm montaj işlemlerini zamanında ve bütçe sınırları içinde kalacak şekilde başından sonuna dek koordine etmekle yükümlüdür.

Montaj

Neden Revize Edilmeli?

Asansörünüzün, güvenliği, eko-verimliliği, erişilebilirliği, performansı ve estetik görünümü hususlarının tamamı dikkate alınmalıdır.

Güvenlik

Erişilebilirlik

Yüksek Performans

Estetik

Enerji verimliliği

Standartlara Uygunluk


her zaman daha ileriye.